Mýdlo

MÝDLOŠAMPON

Mýdlo, které jsem vyráběla je vlastně šampon, který jsem původně vyráběla pro sebe, ale nedělal mi dobře na moje dlouhé vlasy, zato můj muž se do něj zamiloval, protože mu pomohl vyřešit dlouholetý problém s lupy.

Mýdlo-šampon je vyroben metodou HT HP (high temperature hot process) a jako přetučnění jsem zvolila konopí, jojobu a nimbový olej. Do olejů jsem přidala prášek z amly, nimbový prášek a zelený jíl. Vodní složka je odvar z rozmarýnu a nasycená solanka. Mimo to MŠ obsahuje 4% citrát a kozí mléko. Esenciální oleje Levandule a Tymián

Zmýdelněné oleje jsou tyto: olivový olej, kokosový olej, konopný olej, sádlo, ricinový olej, bambucké máslo.

Všechny složky jako nimbový olej, nimbový prášek, konopný olej, solanka, tymián, rozmarýn jsou vhodné pro kůži která bojuje s ekzémem nebo plísní… Vůně levandule se skvěle doplňuje s vůní tymiánu a společně se speciálním odérem nimbového oleje tvoří zajímavý celek sladko-kořeněné vůně.

Celé složení:

Olivový olej, voda, kokosový olej, konopný olej, kozí mléko, sádlo, ricinový olej, bambucké máslo, jojobový olej, nimbový olej, amla, nimbový prášek, zelený jíl, kyselina citronová, rozmarýn, sůl,Esenciální olej levandule a tymián.

Normální

1 komentář: „MÝDLOŠAMPON

  1. Pingback: Mýdlošampon | FreyaHemgjord

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s