Mýdlo

Vanilkovo-Kávové HP mýdlo

Mýdlo je vyrobené z opravdové kvalitní kávy, která je v tomto mýdle hlavní složka. Káva je obsažena v tomto mýdle jako vodní složka (silné esspresso) a také jako exfoliant (namletá kávová zrna).

Jelikož jsem chtěla použít vonný olej s vůní černá káva, nechtěla jsem riskovat že se mi ve studeném procesu urychlí stopa, vydala jsem se cestou horkého procesu výroby mýdla.

Kromě kávy je v mýdle obsažen i prášek z ovesných vloček, vanilková tinktura, propolisová tintura, tinktura ze zelené kávy, myrhový extrakt, vanilka, med , kadidlový extrakt a jako přetučnění jsem zvolila mandlový olej. Má silnou sladkou vůni, která je směsí kávy a vanilky je to velmi výraznáa těžká vůně. Mýdlo je úžasné po práci na zahradě kdy odstraní špínu z rukou a pachy pomocí zrníček kávy v tomto mýdle, ale také se výborně hodí na celé tělo jako peeling.

Kompletní složení mýdla je toto:

Olivový olej, silná káva, bambucké máslo, kadidlový extrakt, kokosový olej, mandlový olej, ricinový olej, tinktura: propolis, vanilka, myrha. Káva, vonný olej černé kafe, ovesné vločky, včelí vosk, med.

Normální

2 komentáře: „Vanilkovo-Kávové HP mýdlo

  1. Pingback: Tuhé sprchové máslo | FreyaHemgjord

  2. Pingback: Kávové mýdlo se skořicí a kakaovým máslem | FreyaHemgjord

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s