Mýdlo

Měsíček v hlavní roli

Měsíčkové mýdlo je taková klasika, kterou vyrábím od začátku svého mýdlaření. Tentokrát jsem se rozhodla tohle mýdlo trochu ozvláštnit, proto jsem mýdlo vyrobila v kulaté formě a druhý den nazdobila technikou brush embroidery. Obě hmoty jsou vyrobené se stejným složením. Mýdlo je bez parfemace.

Největší zastoupení má olivový olej, ve kterém byl tři měsíce macerován květ měsíčku lékařského a semínek Annatto, další je sádlo, kokosový olej a bambucké máslo. Ve složení je také obsaženo humánní hedvábí a prášek z květů měsíčku. Měsíček použitý na mýdlo je z mé vlastní zahrádky🌻.

Nejdříve jsem vyrobila první část hmoty a nalila do kulaté formy.

Druhý den jsem mýdlo nakrájela a vyrobila další hmotu v menším množství, obarvila jsem ji trochou oranžové micy ,touto hmotou jsem naplnila plnící sáček který jsem si vyrobila a začalo zdobení. Poté přišlo na řadu dokreslování oranžovou micou, kakaem a kurkumou…barva se smyje při prvním použití takže dál už mýdlo barvit nebude

Techniku brusch embroidery jsem dělala již několikrát viz.

TECHNIKA BRUSH EMBROIDERY a také: Fialka a Jasmín

Složení mýdla: Olivový olej, sádlo, voda, kokosový olej, bambucké máslo, měsíček lékařský, humánní hedvábí, annatto semena. (mica oxid, kakao, kurkuma na dozdobení)

Normální

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s